Bodrum’a gidince yapılması gerekenler

Bodrum'a gidince yapılması gerekenlerBodrum’a gidince yapılması gerekenler

Eğer Bodrum tatiliniz bir haftadan uzunsa, çocuklarınıza eğlence sağlama konusunda ebeveynlik hünerinizin sınırlarını biraz zorlamanız gerekebilir. Kendinizi sıkmadan önce, spor ve diğer fiziksel aktivitelerde şansınızı deneyin. Dereköy civarındaki çilek tarlaları yaz başından Temmuza kadar, ailelere elleriyle meyve toplayıp, topladıklarını satın alabildikleri benzersiz bir deneyim sunuyor. Özellikle şehir hayatı yaşayan ve bahçesi olmayanların doğada zaman geçirebilecekleri çok eğlenceli bir aktivite. Ulaşım için, Dereköy merkezinde rastladığınız Bodrumlulardan yardım alabilirsiniz.

Bodrum’a gidince yapılması gerekenler

Pal Residence, sadece eklektik bir kahvaltı mekanı değil; aynı zamanda bir evcil hayvanat bahçesi ve eğitimli profesyonellerin, her yaştan binicilik heveslisine eğitim verdiği bir binicilik tesisi. Boyunuzun uygunluğuna göre at ya da taya binip gezmeniz mümkün.
Gökçebel Köyü,Gebeş Dağı Mevkii, Dirmil
Mahallesi, Özgül Sokak No.9,
Yalıkavak; T: 0530 829 92 30;

35 bin m²’lik alana yayılan Bodrum Aqualand’de, sekiz yüzme havuzu, iki çocuk havuzu, dalga ve girdap havuzu, kaydıraklı havuz, 750 şezlonglu bir veranda ile yetişkinler için özel havuzlar bulunuyor. Tesiste düzenlenen gösteriler ve aktiviteler yaz günlerinize hareket katacak.
Ortakent Mahallesi, Bekiroğlu Sokak No.6, Bodrum; T: (0252) 358 61 61

Bodruma gidince yapılması gerekenler
Bodrum’a gidince yapılması gerekenler

Bodrum Kalesi ve Su Altı Arkeoloji Müzesi, çocukların deniz hayatını ve Bodrum’un tarihini öğrenebilecekleri dünyadaki en önemli yeraltı müzelerinden birisi. Bodrum’da çocukla tatil programınıza mutlaka ekleyin.
Bodrum Kalesi:
T: (0252) 316 25 16

Avantgarde Yalıkavak’ta düzenlenen ve haftanın 6 günü hizmet veren Shelly ile Yaz Kampı, 3-7 yaş aralığındaki çocukların oynarken yeni beceriler kazanabilecekleri bir gündüz aktivitesi. Yemek yapımından, fen bilimleri ve spora uzanan çeşitteki etkinliklere, günün farklı zamanlarında katılma olanağınız mevcut. Daha fazla bilgi için (0252) 385 37 65 numaradan Avantgarde Yalıkavak Otelini veya 0532 707 12 83 numaradan eğitmen Shelly De Eskinazis’i arayabilirsiniz.

Tarihi modern bir yaklaşımla ele alan Bodrum Denizcilik Müzesi, çocukların ilgisini çekecek bir ortama sahip. Müzenin geniş deniz kabuğu koleksiyonuna ek olarak süngercilik, balıkçılık ve taşımacılık teknelerini de görebilirsiniz.
Nazım Hikmet Caddesi No.4/1;
T: (0252) 316 33 10

Bodruma gidince yapılması gerekenler
Bodrum’a gidince yapılması gerekenler

Eskiçeşme’de bulunan 200 m²’lik bir villada yer alan Ess Atölye, yeni açılan, çok yönlü bir aile kulübü. Sanat ve zanaatle uğraşmak isteyen aile bireylerini bir araya getiren atölye, 10 yaşına kadar olan çocuklara yaz boyunca atölyeler ve kamplar organize ediyor.
Eskiçeşme Mahallesi Ergün Soykan Sokak No.41/1, Bodrum:
T: (0252) 313 00 32

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir