Hastalığınızın sebebi sizsiniz

Hastalığınızın sebebi sizsiniz…

Hastalığınızın iki dakika, iki gün, iki hafta, iki ay ya da iki yıl sonra geçeceğini bilseydiniz, muhtemelen onunla başa çıkabilme yetkinliğiniz farklı olurdu. Bu yüzden sezgilerinizle hayali bir tarih belirleyin ve o tarihte bağışıklık sisteminizin düzeleceğini ve eski sağlığınıza kavuşacağınızı düşünün. Bu tarihi takviminizde, zihninizde ve kalbinizde işaretleyin. Hiçbir zaman bir sonraki kilometre, bir sonraki adım ve bir sonraki andan fazlasını yürümek zorunda olmadığınızı unutmayın. Bu arada kendinizi daha iyi tanımaya ve bir tedavi aramaya devam edin.

Hastalığınızın sebebi sizsiniz

Vücudunuzun bilgeliğine, ruhun kurallarına ve kaderinizin akışına güvenin. Durumunuza rağmen başkalarına hizmet etmenin bir yolunu bulabilirsiniz ki bunun ne kadar küçük olduğu farketmez, sadece küçük bir gülümseme ya da nazik bir söz de olabilir, bu sizi kendinizden kurtaracaktır. Sezgilerinizle hayali bir tarih belirleyin ve o tarihte bağışıklık sisteminizin düzeleceğini ve eski sağlığınıza kavuşacağınızı düşünün. Bu tarihi takviminizde, zihninizde ve kalbinizde işaretleyin. Hiçbir zaman bir sonraki kilometre, bir sonraki adım ve bir sonraki andan fazlasını yürümek zorunda olmadığınızı unutmayınız. Bu arada kendini daha iyi tanımaya ve bir tedavi aramaya devam edin.

Rahatlama ve lütüf anlarının tadını çıkarın, ta ki o anlar genişleyip zamanınızın daha fazlasını kaplayana, vücudunuzu yenileyene ve hayatınızı iyileştirene kadar. Kendinizi tanımaya ve tedavi aramaya devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir